מרכז מצוינות

כירורג פה ולסת מומחה בתל אביב - ד"ר לדרמן שלומי
 
ד"ר לדרמן – מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים, מרפאה מוסמכת למרכז מצוינות להשתלות שיניים בישראל של חברת השתלים השוויצרית שטרואמן המובילה בעולם בשיטת
( Pro Arch (all on 4 | השתלות שיניים ביום אחד
 
Straumann Pro Arch Center of Excellence TLV

המרכז הרפואי המתקדם להשתלות שיניים בראשות ד"ר לדרמן D.M.D, כירורג פה ולסתות מומחה, מעמיד לרשותכם את מגוון שיטות הטיפול והטכנולוגיות המתקדמות ביותר להשתלות שיניים ביום אחד אשר מקצרות תהליכים ומקטינות את הסבל ואי הנוחות* עם דיוק מרבי, אסתטיקה מושלמת ומערכת השתלים האיכותית והמובילה בעולם של יצרנית השתלים השוויצרית Straumann גם במקרים דנטליים מורכבים ע"י ד"ר לדרמן בעל ניסיון רב השנים בהשתלות שיניים ביום אחד, בבניית עצם וכלל סוגי השתלות השיניים והשיקום השונים.

השתלת שיניים ביום אחד בשיטת All On 4

עד לפני שנים לא רבות, תהליך השתלת שיניים דרש סדרה ארוכה של טיפולים על פני טווח זמן ארוך של חודשים ואף שנים. לאורך התהליך סבל המטופל מטראומה מתמשכת לפה והלסת, ומפגיעה באפקט האסתטי והרגשי של השתלת השיניים, לאור היעדר אלמנט המידיות שנבלע בתוך התהליך הארוך. השתלת שיניים ביום אחד בשיטת All On 4 היא שיטה המאפשרת השתלת סדרה של שיניים בטיפול אחד בודד, ומימוש האפקט האסתטי והפונקציונלי של השיניים החדשות באופן מיידי.

ברמה הטכנית, שיטת All On 4 מבוססת על השתלת 4 שתלים היוצרים בניהם צורת טרפז המהווה בסייס יציב לאחיזת שיניים, עליהם מותקן גשר המחבר את כל הארבעה, ומהווה את הבסיס עליו מותקנת מערכת/ קשת שיניים שלמה של עד 12 שיניים, תוך חלוקת עומס אופטימלית ופגיעה מינימלית בעצמות הלסת והחניכיים – במקום להשתיל שתל נפרד לכל כתר חרסינה, מושתלים 4 שתלים שעל גביהם ניתן להתקין קשת שיניים שלמה.

במקרים מסוימים, ועפ"י שיקול דעתו המקצועי של הרופא, עשויים להידרש יותר מ-4 שתלים לצורך ביצוע ההשתלה בצורה אפקטיבית. במקרים אלה, נעשה שימוש ב-5, 6, 7 או 8 שתלים, אך הטכניקה היא אותה הטכניקה, וכל המקרים הללו נופלים תחת השם הכללי All On 4.

יתרונות השתלת שיניים ביום אחד בשיטת All On 4

✓ השתלת שיניים ביום אחד.✓אחוזי ההצלחה גבוהים. ✓ מספקת מענה רחב למטופלים ומתאימה כמעט לכולם.✓ עמידות לאורך זמן.✓ רמת אסתטיקה גבוהה.✓ מחיר אטרקטיבי.

DR. LEDERMAN MEDICAL CENTER