מטופלים מספרים

אבישי מסורי

"4 חודשים הייתי בסיוט עם פוצר שבור בשן, הגעתי לד"ר שלומי לדרמן שהוא רופא שיניים כירורגי וששלומי הסביר לי שאני לא יפחד הבנתי מזה שהגעתי למקום הנכון, תוך טיפול של 20 דקות שלומי חידש לי את החיים, אני ממליץ לכל אחד שיפנה לשלומי בן אדם בעל מקצוע מעולה".

רופא כירורג שיניים הכי טוב במדינה! מומלץ!

"אני מצאתי את שלומי דרך האינטרנט כאשר הייתי צריכה לעקור שן בינה כלואה. פניתי למספר רופאים וכבר בטלפון הראשון שלי עם המזכירות התייאשתי. בטלפון הראשון שלי עם מרפאתו של שלומי ידעתי שרק שם אבצע את הטיפול. המרפאה ממוקמת קרוב לכל מקום ואיך שנכנסים למרפאה ורואים את שלומי נרגעים. בחיים לא פגשתי רופא כזה מדהים הוא פשוט אומן בתחומו! כל צוות המרפאה החל מהמזכירה עד לאסיסטנטית שלו פשוט צוות מדהים! המרפאה מבריקה ונעימה והמחירים הכי נוחים וסבירים שיש. תודה שלומי אתה ממש מלאך!" ענת.

השתנו לי החיים

התביישתי לחייך ולא יכולתי ללעוס אפילו דברים בסיסים ביותר. הגעתי למרפאה של ד"ר לדרמן ועברתי  השתלות שיניים ומאותו הרגע השתנו לי החיים, חזרתי לחייך ולתפקד כמו כולם. חשוב לי לציין שהצוות מאוד אמין, מקצועי, מסור ואדיב. ממליץ בחום רב ואמשיך להיות מטופל שלכם." בנצי.

מרפאה מקצועית ושרות אדיב ומדהים!

"טופלתי במרפאת השיניים ע"י ד"ר שלומי לדרמן בעקבות המלצה של חברים, אפשר לומר שאפילו נהנתי מטיפול שיניים מקצועי, שירות יעיל, מהיר, איכותי ולבסוף תוצאות מדהימות של השתלת שיניים עם מראה אסתטי מרשים." ירדן