כתרים אסתטיים ביום אחד

המרכז הרפואי המתקדם להשתלות שיניים בראשות ד"ר לדרמן D.M.D, מומחה לכירורגיית פה ולסתות, מעמיד לרשותכם את פסגת הטכנולוגיה הדיגיטלית בתחום רפואת השיניים באמצעות מכשיר ה- CEREC החדשני מבית חברת SIRONA הגרמנית המאפשר להעניק פתרון שיקומי ואסתטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם דיוק מרבי וביום אחד תוך שאתם שותפים מלאים online לתהליך הטיפול.

מערכת ה- CEREC החדשנית מאפשרת צילום וסריקה של השיניים המיועדות, הדמייה וירטואלית תלת מימדית של המצב הקיים ותכנון ועיצוב ממוחשב של השחזורים הרצויים החל מכתרי חרסינה ללא מתכת, שחזורים זמניים או לאורך זמן, גשרים, ציפוי חרסינה, סתימות חרסינה, כתרים על גבי שתלים דנטליים והתוצאות בטוחות, עמידות לטווח ארוך, אסתטיות, איכותיות ומדיוקות ביותר!

כתר הינו תחליף מלאכותי של כותרת השן הטבעית והוא מורכב על תשתית השן המקורית או על מבנה מלאכותי של שתל דנטלי. כתר מלאכותי למעשה מותקן בדרך כלל במקרים של נזק חמור לשן. תפקידו של הכתר הוא להגן על השן המוחלשת ולמנוע את התפרקותה ותפקיד הכתר על גבי שתל דנטלי הוא לשחזר את המקום והתפקוד של השן החסרה. הכתר הרגיל המקובל מזה עשרות שנים הינו כתר שבסיסו עשוי מסגסוגת מתכתית עליו מאוחה חרסינה בגוון מתאים לשיניים השכנות לצרכים אסתטיים.

אם אי פעם יצא לכם לחוות את התענוג המפוקפק של שבירת שן, טיפול שורש או שבכלל נזקקתם להשתלה דנטלית או לכל טיפול אחר שדרש הרכבת כתר, סביר להניח שההליך הארוך והמסורבל הכרוך בעניין מוכר לכם היטב. לרוב טיפול שיקום ושחזור השן דרש בין 4-5 מפגשים שכללו צילומים, טיפול שיקומי, לקיחת מידות, ביצוע כתר זמני, שליחתן לטכנאי במעבדה וטיפולים שונים לצורך התאמת הכתר במרפאה ולעתים אי שביעות רצון מהתוצאה של מבנה או צבע השן דבר אשר היה גורם להחזרה למעבדה ושוב למרפאה עד להשגת התוצאה הרצויה לצורך הרכבת הכתר. ובכן, לא עוד: כיום אצלנו במרכז ההליך הארוך והמסרובל חלף והפך להיות ביום אחד באמצעות המהפך הטכנולוגי והדיגיטלי של מכשיר "הסרק" החדשני שקיצר את הזמן, מנע הגעה מרובה ומיותרת למרכז וצייד אתכם בתום הטיפול עם כתר קבוע ואיכותי עם רמה אסתטית בסטנדט הגבוה ביותר.

מכשיר ה- CEREC החדשני מבית SIRONA הגרמנית

 • סריקה ולקיחת מידות: הרופא באמצעות המכשור הדיגיטלי מבצע סריקה בחלל פה המטופל על מנת לקחת מידה ממוחשבת בתלת מימד של השן והרקמות הסובבות אותה, מידה זו נשלחת באופן מיידי למחשב ומתורגמת במחשב למודל של הדמייה וירטואלית תלת מימד מדויק על פיו נבנה הכתר או השחזור הרצוי. בשלב זה המטופל יכול להיות שותף מלא online לתהליך הטיפול ויכול לבקש שינויים בהתאם לשביעות רצונו. ניתן גם להעתיק שן טבעית זהה שקיימת בפה ולשמור על האנטומיה והמורפולוגיה הטבעית של השיניים.
 • הכנת הבסיס: קובץ זה נשלח למעבדה/מחרטה המייצרת את הכתר מבלוק חרסינה איכותי וחזק המעניק מענה לחוזק השחזור וגם בשל שקיפותו נותן מראה טבעי ללא חומרים מתכתיים שנמצאים בכתרים הקונבנציונליים.
 • הרכבת הכתר: הרופא מבצע התאמה בפה המטופל והכתר מודבק על תשתית השן או מוברג למבנה מלאכותי המחובר לשתל הדנטלי.
 • התוצאה: כתר איכותי וחזק  עם מראה אסתטי טבעי ומושלם בסטנדרט הגבוה ביותר.

תהליך המחרטה הממוחשבת וייצור הכתר

 • נוחות, אין מדידות עם חומרים בחלל הפה.
 • מהירות, חסכון בזמן ומניעת שלבים מיותרים, הכתר מיוצר לאחר תכנונו ביום אחד ומאפשר את הרכבת הכתר בפה המטופל.
 • כתר קבוע ביום אחד  ופתרון אסתטי מיידי.
 • שותפות לתהליך הטיפול, המטופל במהלך הטיפול יכול להיות שותף מלא online לתהליך לעומת בעבר.
 • המידות נלקחות באופן דיגיטלי ומאפשרות הגדלה של התמונה המלאה והגעה לפרטים הקטנים, מה שמגדיל את הדיוק יחסית לשיטה הקונבנציונלית.
 • הכתר עשוי מחרסינה מחוזקת המעניק עמידות לטווח ארוך וגם בשל שקיפותו מעניק מראה טבעי ללא חומרים מתכתיים שנמצאים בכתרים הקונבנציונליים.
 • ניתן להתאים את צבעו של הכתר לצבע של שאר השיניים הטבעיות כדי שנקבל בסוף התהליך תוצאה אסתטית מושלמת.
 • הכתר מודבק לשן או מוברג לשתל דנטלי והינו חזק במיוחד ועמיד לשימוש ארוך טווח.
 • ללא מידות וללא מטבעים!

*במקרים מתאימים בלבד!